Casilot Güncel Giriş Adresi İçin
Casilot Dead or Alive 2 Bedava Oyna

Casilot Dead or Alive 2 Bedava Oyna

Dead or Alive slotunun resmi olarak piyasaya sürülmesinden bu yana, konu slot mekaniği ve oynanış olduğunda NetEnt temel alınmıştır ve Casilot Dead or Alive 2 bedava oyna da bu temelin içerisinde yer alır. Dead or Alive 2’nin listelerde üst sıralara çıkıp o zamandan beri orada kalmasında hiçbir sorun olmaması şaşırtıcı değildir. Vahşi Batı efsanesi standart 5×3 ızgarada devam eder, ancak bu sefer kazanma potansiyelini doğrudan etkileyen uçucu özellikler ve ekstralarla güçlendirilmiştir.

Dead or Alive 2 Oyunu Hakkında

Dead or Alive 2 slotu, ünlü Dead or Alive slotunun devamı niteliğindedir. Dead or Alive 2 bedava oyna NetEnt tarafından Mayıs 2009’da piyasaya sürülmüştür. Geliştirici, oyun sırasında görsellere ve genel kullanıcı deneyimine büyük önem vermiştir.

Dead or Alive 2 bedava oyna şiddetli batı macerasına başlamadan önce, silahlarınıza bağlı kaldığınızdan ve bahislerinizi spin başına 0,9 – 9 £ aralığında ayarladığınızdan emin olmanız gerekir.

Dead or Alive 2 Mobil

Dead or Alive 2 mobil yuvası, masaüstü ve mobil oyun sürümü olarak iyi çalışır. Dead or Alive 2 bedava oyna için geliştirici HTML5 teknolojisini kullanarak bu oyunu iOS, Android veya Windows işletim sistemlerini kullanan herhangi bir cihazda oynanmasına olanak tanımıştır.

Basit 5×3 kurulumu, akıllı telefonlarda bile iyi sonuç verir. Dead or Alive 2 bedava oyna doğrultusunda slot oyununun ilginç yanı, spinler sırasında kazanan kombinasyonlar oluşturmanıza yardımcı olan beş wild sembolüne sahip olmasıdır.

Dead or Alive 2 Tasarımı

Dead or Alive 2 slotu, NetEnt’ten beklediği bir şey olan harika bir tasarıma sahiptir. Dead or Alive 2 bedava oyna içerisinde müzik de sizi suç mahalline götürecek bir sanat eseri unsuru oluşturur.

Dead or Alive 2 bedava oyna ile keskin ve birinci sınıf tasarım ve grafikler, ekrana ilk bakışınızı karşılayacaktır. Yuvanın üst kısmı oyunun yeni logosu için, yanlar ise yuvanın dokuz ödeme çizgisi içindir.

Casilot Dead or Alive 2 Bedava Oyna
Casilot Dead or Alive 2 Bedava Oyna

Oyun Sembolleri

NetEnt’teki tasarım ekibi, sembollerin görünümünde bazı değişiklikler yapmıştır. Dead or Alive 2 bedava oyna ile daha düşük ve daha yüksek değerli olanlara ayrılırlar, daha düşük değerli olanlar standart iskambil destesinden ilham alan sembollerle temsil edilir.

10 numaradan başlarlar ve As’a kadar giderler. Dead or Alive 2 bedava oyna içerisinde görünüş sırasına göre, makaraları döndürürken karşılaşacağınız vahşiler şunlardır:

  • Apache the Kid: 1. makarada görünür
  • Della Rose: 2. makarada görünür
  • Jesse James: 3. makarada görünür
  • Belle Star: 4. makarada görür
  • Billy the Kid: 5. makarada görünür.

Ücretsiz Döndürme Özellikleri

Üç veya daha fazla scatter sembolünü ekranın herhangi bir yerine yerleştirmeyi başardığınızda, üç ücretsiz döndürme özelliğinden birini oynamayı seçebilirsiniz. Dead or Alive 2 bedava oyna ekranda vahşi olduğunda artan çarpan değeri tran soygunu adı verilen bir döndürme özelliği sunar. Ne zaman vahşi bir yere inerseniz, mevcut olanlara ek bir ücretsiz dönüş de alırsınız. x16 çarpanına ulaşmayı başarırsanız, 5 ekstra bedava dönüş alacaksınız.

Dead or Alive 2 Genel Değerlendirme

Ücretsiz döndürmeler ve yapışkan wild’lardan oluşan heyecan verici bir roller coaster yolculuğuna hazırlanabilirsiniz. Dead or Alive 2 slotu, spinler sırasında sizi meşgul etmek ve eğlendirmek için gereken her şeye sahiptir. Orijinal Dead or Alive slotunun makaralarını döndürdüyseniz, vahşi ve rüzgarın art arda yerlerine düşmeye başladığı anların ne kadar heyecan verici olduğunu bilirsiniz. Oyun Casilot sitesi üzerinden bedava ya da gerçek para ile oynanabilir.